Doğal Zeytinyağı Sabunu - 100gr

Doğal Zeytinyağı Sabunu - 100gr
Stok: Yok
55,00TL KDV DAHİL
Havale ile 0TL

Doğal Zeytinyağı Sabunu - 100gr

İçerik: Sabunlaştırılmış Zeytinyağı, Sabunlaştırılmış Hindistan Cevizi Yağı, Sabunlaştırılmış Hint Yağı, Parfüm, Biberiye Ekstraktı. 

Teslimat Koşulları

Siparişleriniz, havale yolu ile yapılan ödemelerde siparişe ait havale tutarının, kredi kartı ile yapılan ödemelerde ise ilgili banka onayının alınmasını müteakiben 2 ila 3 iş günü içerisinde işleme alınarak kargoya verilir. Teslimat adresinin Balıkesir’e olan uzaklığına göre de kargo şirketi 2-7 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından www.ertemsinolya.com.tr garantisi ile size teslim edilecektir.Satın aldığınız ürünler bir teyit e-postası ile tarafınıza bildirilecektir.

www.ertemsinolya.com.tr, online alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma olanağı tanır. Ender de olsa birden fazla tüketicinin aynı ürünü alması söz konusu olabilir ve ürün stoklarda tükenebilir. Ödemesini yaptığınız bir ürün eğer stoklarımızda kalmamış ise talebiniz ve bilginiz doğrultusunda ilgili ürünün tutarı ya tarafınıza iade edilir ya da ürün stoklara girdiği zaman tarafınıza gönderilir.

Ürün tutarının iadesi söz konusu ise, iade tutarı 5 iş günü içerisinde ilgili banka hesabınıza veya kredi kartınıza yönlendirilir. Kredi kartına yönlendirilen iadelerin kredi kartı hesaplarına yansıma süresi ilgili bankanın tasarrufundadır. Kredi kartı ile ödemesi yapılmış ürünlerde iade tutarı alıcıya nakit olarak yapılmaz.


Ürün İade Koşulları


Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 14 iş günü içerisinde info@ertemsinolya.com.tr adresine iade talebiniz ile ilgili e-mail gönderebilir ya da 0545 366 70 32 numaralı telefondan arayabilirsiniz. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.


Ürünler orijinal ambalajıyla ağzı kapalı olarak kapalı kargo kolisi içerisinde ve dışarıdan belli olmayacak şekilde gönderilmektedir.Kapağı açılmış ve kullanılmış ürünler ile bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma vs durumda olan ürünler iade kabul edilmez.

Ürünlerin gerçek renkleri ve renk tonları bilgisayar ortamında farklılıklar göstermektedir, bu sebeplerden dolayı ürün kusurlu veya ayıplı mal olarak sayılamaz, firmamız bu sebeplerden dolayı sorumluluk kabul etmemektedir.


İade işleminde ürün ile birlikte size ulaşan ürün faturasının bütün nüshaları ve sipariş numarası, sipariş adı ve soyadı, iptal/iade nedenini, fotoğrafını içeren bir e-mail ile tarafımıza iade talebinde bulunabilirsiniz.

Bildirim yapılmadan iade gelen ürün kabul edilmez, öncelikle tarafımıza bildirim yapılmalıdır.

Hatalı ürün ve yanlış ürünlerde hiçbir kargo ücreti ödemeden Yurtiçi Kargo ile karşı ödemeli yollayabilirsiniz.

İade edilen ürünler tarafımıza ulaşmadan ve kontrol edilmeden müşteriye bedel iadesi yapılmaz. İade edilecek bedele müşteri tarafından o ürünlerin siparişi esnasında ödemiş olduğu kargo ücreti dahil edilmez. Kredi kartına yapılan iadelerin kredi kartı hesaplarına yansıma süresi ilgili bankanın tasarrufundadır.

Kredi kartı ile alınmış ürünlerde satıcı, banka ile yapmış olduğu sözleşme gereği alıcıya nakit iadesi yapamaz.