Üyeliğinize ait kullanıcı adınızı veya şifrenizi hatırlamıyorsanız, “Şifremi Unuttum” aracılığıyla kayıtlı e-postanızdan bilgilerinize erişebilirsiniz. Öncelikle “Üye Girişi” sayfasındaki “Şifremi Unuttum”yazısına tıklayın. Üye olurken kullandığınız e-posta adresinizi ve güvenlik kontrolü için belirtilen karakterleri ilgili kutulara girdikten sonra e-posta adresinize bir link gönderilecektir. Gönderilen linki tıklayarak yeni şifre oluşturabilir, alışverişe güvenle devam edebilirsiniz.

“Hesabım” menüsü altında "Hesap Ayarlarım - Üyelik Bilgisi Güncelleme" sayfasından üyelik bilgilerinize ulaşabilirsiniz.

Ertem Sinolya’ya tamamen ücretsiz olarak hemen kolayca üye olabilirsiniz. Ana sayfada sağ üstte yer alan “Giriş Yap veya Üye Ol” sekmesinden "Üye Ol" butonuna tıklayın ve açılan sayfadaki üyelik formunu doldurun. Hepsiburada üyesi olduğunuzda kampanyalardan, indirimlerden, size özel fırsatlardan ve daha pek çok avantajdan herkesten önce haberdar olarak üyelik ayrıcalıklarını doyasıya yaşayabilirsiniz.

Şifrenizi unuttuysanız, şifre sıfırlama işlemi yaparak hesabınıza giriş yapabilirsiniz. Bunun için “Üye Girişi” sayfasında “Şifremi unuttum” yazısına tıklayın. Üye olurken kullandığınız e-posta adresinizi ve güvenlik kontrolü için belirtilen karakterleri ilgili kutulara girdikten hemen sonra e-posta adresinize bir link gönderilecektir. Gönderilen linki tıklayarak yeni şifre oluşturabilir, üye girişi yaparak alışverişinize güvenle devam edebilirsiniz. Ayrıca dilediğiniz zaman "Hesabım" sayfasından "Hesap Ayarlarım" > "Şifre Değişikliği" kısmından şifre değişikliği yapabilirsiniz.

Ertem Sinolya’da yaptığınız işlemlerle veya taleplerinizle ilgili bilgilendirme mesajlarına "Hesabım - Mesajlarım" sayfasından veya e-posta ve/veya kısa mesaj aracılığıyla ulaşabilir; sipariş, kargo, teslimat ve diğer süreçleri kolayca takip edebilirsiniz. E-posta ve kısa mesaj ile de bilgilendirme mesajları almak için Hepsiburada’ya kayıtlı e-posta adresinizin ve cep telefonu numaranızın güncel olduğundan emin olun.

Üyelik girişi yaptıktan sonra sayfanın sağ üst kısmında görebileceğiniz "Hesabım" menüsü, Ertem Sinolya’daki tüm işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz ve görüntüleyebileceğiniz, size özel bir alandır.


"Hesabım" menüsünde yapabileceğiniz işlemler şunlardır:


Siparişlerim: Hepsiburada siparişlerinizin durumunu ve siparişlerinizde yer alan ürünleri görüntüleyebilirsiniz.

Posta Kutusu: Bilgilendirme ve müşteri hizmetleri mesajlarına erişebilirsiniz.

Ürün Yorumlarım: Hepsiburada’da satışa sunulan ürünlere yaptığınız değerlendirmeleri, ilgili ürünün sayfasında “Yorumlar” kısmında yer almakla birlikte tüm ürün yorumlarınıza buradan ulaşabilirsiniz. 

Hesap Ayarlarım: Üyelik bilgisi güncelleme, şifre değişikliği, IBAN bilgisi ekleme ve hızlı ödeme tercihleri alanlarındaki işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Listelerim: Beğendiğiniz bir ürünü daha sonra almak için favorilerinize ekleyebilir, fiyat alarmı kurarak fiyatının düşmesini bekleyebilir veya tükenmişse stok alarmı kurarak stoklara girdiği an haberdar olabilirsiniz. Bu şekilde listelerinize eklediğiniz ürünleri, liste bazında buradan takip edebilirsiniz.

Hediye Çeklerim: Hepsiburada’da kazandığınız, kullandığınız veya iptal olan hediye çeklerinizi, kullanım tarihleri ve koşulları gibi tüm detaylarıyla birlikte görüntüleyebilirsiniz.

Bize Sorun: Web sitemiz, siparişleriniz ve diğer tüm sorularınızla ilgili bize buradan ulaşabilir, yardım konularına ve müşteri hizmetlerine gönderdiğiniz mesajlara erişebilir, Hepsiburada iletişim bilgilerini görüntüleyebilirsiniz.